Halı Yıkama ve Önemi

*Geçmişten günümüze gelen sağlık, ısı kaybının olmaması ve evimizdeki eşyalarla ahenk sağlaması gibi yararları olan çeşitli renk, desen ve ipliklerle üretilen halılar herkes için kullanımı vazgeçilmez olmuştur.

*Bu durumda önemli olan halıların temizliğidir. Halı temizliği; geri plana atılabilecek bir mesele değildir. Özellikle çocuklar için bir kat daha önemli olup, halıların yılda en az iki kez yıkatılmasının hijyen açısından yararlı olacağı unutulmamalıdır.

*Uzmanların da hem fikir olduğu birçok bakteri ve tozların oluşup çoğalmaması adına profesyonel şekilde temizliğinin yapılması konusunda sizlere bu hizmeti vermek adına başladığımız ilk günden beri araştırma ve çalışmalarımız sürmektedir.

Bursa Yerinde Halı Yıkama

Bursa Yerinde Halı Yıkama

*Halı yıkama önemi de burada başlamaktadır. Hem siz değerli müşterilerimizin ve çocuklarınızın sağlığı hem fabrikamızda görev alan personelimizin sağlığını düşünerek, buna uygun halı şampuanları ve leke sökücüler tercih edilmektedir.

*Bu sebepler doğrultusunda gerek kendinizin gerekse çocukların ve konuklarınızın sağlığı açısından düzenli olarak elektrik süpürgesi ile tozu alınmalı, yılda en az iki kez de profesyonel uygulamalarla yıkanması gerekir.

Biz sizlere bu hizmeti sunmak adına bir telefon kadar yakınız.

* 0 224 247 25 44

* 0 544 536 23 23

Call Now Button
× Whatsapp Anında İletişim!
iletişim kanallarımızdan bize ulaşın